29 сентября

Батьківська школа онлайн із психологом Вікторією Роєнко

Шановні батьки учнів НВК №20!
Добігає кінця перший навчальний місяць, і ми разом призвичаюємося вчитися в нових умовах: маємо нову карантинну шкільну реальність і обмеження, нові правила та обов’язки. Але ми зустрілися в рідній школі, чому дуже раді. За такий тривалий час самоізоляції й канікул ми скучили одне за одним: ми - за дітьми, діти - один за одним і, хочеться вірити, - за нами, шкільними дорослими :) !

У цій новій реальності важливо налаштовувати дітей на використання засобів індивідуального захисту (масок, антисептиків, рукавичок), де це необхідно, повагу до особистого простору й речей кожного, важливість дотримання карантинних вимог, а також вселяти віру в те, що все це тимчасово!

Та навіть під час пандемії й карантину життя не зупиняється! Ми продовжуємо любити, дружити, мріяти, планувати і, звісно ж, учитися :)

Тож із жовтня 2020 року у нас відновлюються заняття для батьків учнів 6-11 класів у Батьківській школі онлайн із психологом Вікторією Роєнко! І перше заняття відбудеться вже наступного четверга, 8 жовтня 2020 року.

Батьківська школа онлайн – це простір підвищення батьківської компетентності та зростання, місце, де можна отримати відповіді на питання виховання й розвитку дітей, взаємодії з такими рідними, але іноді такими «колючими» підлітками, профілактики конфліктів між братиками й сестричками і при цьому зберігати себе! Так, ми маємо вчитися піклуватися про себе й відновлювати свій батьківський ресурс! І нехай батьківство буде в радість!

Тож чекайте на анонс тем на жовтень і скидайте свої побажання та запитання до психолога за посиланням: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=xgdILWuyp06rZ0cmGUZ5eofzASEQ_4pLu1Aryc67DupUOTBTNDhWOFI4NEdDWkpJUkhZVko5RExFRi4u

Також за потреби отримання індивідуальної психологічної консультації ви завжди можете звернутися до психолога НВК №20 за електронною адресою: roenko@obolon365.net

Бажаю плідної співпраці, позитивних емоцій, радості від спілкування та міцного-міцного здоров’я!

Щиро ваша
психолог Вікторія Роєнко
«