29 ноября

Шановні батьки учнів НВК №20! Нагадуємо Вам про те, що дитина з ознаками ГРВІ або та, яка контактувала із хворим на COVID, має залишатися вдома задля лікування чи перебування на самоізоляції.

Шановні батьки учнів НВК №20!
Нагадуємо Вам про те, що дитина з ознаками ГРВІ або та, яка контактувала із хворим на COVID, має залишатися вдома задля лікування чи перебування на самоізоляції.
Дякуємо всім, хто дотримується цього правила та вчасно сповіщає ліцей про причини відсутності учня, дбаючи про збереження здоров’я дітей і дорослих нашого ліцею, допомагаючи організації навчання.
Звертаємо Вашу увагу, що за підозри на захворювання дитини на коронавірусну хворобу Ви маєте звернутися до медичної установи.
У випадку ОТРИМАННЯ ліцеєм від Вас або медичної установи ДОКУМЕНТА, що ПІДТВЕРДЖУЄ випадок ЗАХВОРЮВАННЯ, задля попередження поширення хвороби серед учнів, їхніх родин, працівників адміністрація відразу вводить процедуру переведення класу або груп «А» чи «Б» (для 5-11класів) при змішаному  навчанні на САМОІЗОЛЯЦІЮ на 14 днів з моменту останнього контакту, організовуючи навчання учнів із застосуванням дистанційних технологій.
Зауважуємо, що працівники ліцею попереджені про нерозголошення імені хворого учня або того, у кого підозрюють COVID-19. Тому це тільки Ваше особисте право та рішення щодо необхідності повідомлення батьків класу щодо захворювання саме Вашої дитини.
ІНФОРМАЦІЮ ПРО класи чи групи, які відправляються на САМОІЗОЛЯЦІЮ, викладаємо на сайті НВК 20  http://www.ecole20.kiev.ua/announce/
Будемо вдячні за розуміння та співучасть в організації освітнього процесу в умовах пандемії.
З повагою
адміністрація НВК №20
Детальніше роз’яснення за посиланням https://mon.gov.ua/ua/news/yak-diyati-u-vipadku-pidozri-abo-pidtverdzhenoyi-hvorobi-covid-19-v-uchnya-abo-pracivnika-shkoli-mon-rozrobilo-algoritm-dlya-direktoriv
«