25 августа

Серпень починає закінчуватись...

Серпень починає закінчуватись , а разом з ним і канікули Тож зовсім скоро ми зустрінемось у стінах нашої рідної двадцятки!
Для когось цей рік буде першим, для когось – черговим, для когось – останнім, але незабутнім буде для всіх! Адже школа – це не лише уроки, контрольні і домашка, це ще й улюблені вчителі, друзі, спілкування, цікаві заходи і проєкти, самореалізація і, врешті, смачнющі пиріжки у їдальні
Будь-яка праця потребує зусиль, і навчання - справа нелегка. Тож як допомогти своїй дитині адаптуватися до навчальних буднів після такої тривалої перерви!?
Режим. Організму людини на адаптацію до нових умов потрібен певний час, тож якщо дитина влітку мала можливість лягати спати та вставати зранку надто пізно, варто поступово повертатися до звичного (навчального) режиму, щоб уникнути надмірного стресу у перші навчальні дні. Це стосується і режиму харчування.
Позитивне налаштування. Коментарі типу «…знову ця школа…», «…бідна дитина…» тощо зовсім не додають позитиву. Ми маємо розуміти, що шкільне навчання - це нелегка справа, як і будь-яка інша, в якій людина зростає, але не варто аж так співчувати дитині, наче з нею відбувається щось жахливе! Так, навчання – це складно, але з вашою підтримкою дитина точно все зможе! Іноді дорослі, маючи свій власний негативний шкільний досвід, накладають його на дітей, які і раді піти до школи, хоча б заради зустрічі з друзями. Тож просто згадайте як вам виходиться з відпустки , обговоріть та прийміть почуття дитини, скажіть як сильно ви любите свого школяра і як багато він чи вона зможе у новому навчальному році. Про пиріжки також можете нагадати
Віра в себе. Віра у свої сили формується у дитини в сімейному середовищі. Вже потім, у підлітковому віці, сюди додаються соціальне середовище і однолітки. Але першочергово і найбільш вагомо – сім’я. Те, як ми, батьки, реагуємо на помилки і непослух, на скільки можемо відзначити успіх і підтримати, який приклад подаємо – закладає фундамент ставлення дитини до себе і своїх можливостей, віру у свої сили.
Тож ваша дитина зможе у цьому житті все, просто повірте у неї, підтримайте і пам’ятайте:
«Якщо ставитися до людини так, як вона того заслуговує , вона стане гіршою, та якщо ставитися до неї так, як до людини, якою вона могла би бути, вона стане кращою.» Й.В. Гете
А для наших дорослих школярів - батьків, нагадуємо, працює Батьківська школа НВК№20, де навчальний рік буде не менш захопливим! Очікуйте подальших повідомлень та долучайтеся!

«