29 сентября

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН 2016/2017 н.р.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД

З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН 2016/2017 н.р.

 

Олімпіади розпочинаються о 13.15 у кабінетах за графіком

Тексти готують вчителі предметних МО

Протоколи, звіти, роботи, тексти здати головам МО протягом 3 днів

 Заступник директора з НВР Шевченко О.А.        

Дата

Класи

Кабінет

Предмет

Відповідальний

Голова журі

3.10

Понеділок

 

 

5,6

7,8

9,10

11

306

304

220

 

Математика

 

 

 

Кравченко О.М.

Пушкарчук Н.Ф.

Єресько О.В.

Дорошенко Н.Д.

Свирид Н.С.

 

 

Дорошенко Н.Д.

4.10

Вівторок

6,7,8,9

10

307

Географія

Сидоришина Л.І.

Дорошенко Н.Д.

 

5.10

Середа

6,7

8,9,

10,11

303

Історія

 

Єгорцева В.І.

Приходько Т.П.

 Хомин Г.Я.

 

6.10

Четвер

3

4

5

6

7

8

9,10

11

227

314

303

304

311

 

Українська мова і література

Біденко В.В.

Ігнатенко І.І.

Алдатова Ю.М.

Воєвода І.Г.

Шапарь Н.Ф.

Площик Н.Г.

Хомин Г.Я.

Темченко Л.Л.

 

 

 

 

Хомин Г.Я.

 

7.10

П’ятниця

7,8,9

10,11

311

Хімія

Гапонюк Т.Г.

 

Дорошенко Н.Д.

 

10.10

Понеділок

7-11

306

Фізика

Астрономія

Шевченко О.А.

Рудніцька О.О.

 

 

Дорошенко Н.Д.

 

 

 

11.10

Вівторок

3-4

226

223

Математика

Видолоб Т.В.

Пономаренко Г.О.

Дорошенко Н.Д.

11.10 Вівторок

10,11

307

Педагогіка і психологія

Топчій Л.Г.

Якименко Л.О.

11.10 Вівторок

9-11

Спортзал

Фізична культура

Камінник С.Б.

Худенко В.І.

Шматок Д.С.

Камінник С.Б.

 

12.10

Середа

6-11

305,306

Web-дизайн,

комп'ютерна графіка, анімація

Кравченко О.М.

Сирветник А.М.

Рудніцька О.М.

 

Шаповалова Н.Є.

13.10

Четвер

7-11

213

Зарубіжна література

Шапарь Н.Ф.

Мачульська В.В.

Хомин Г.Я.

 

14.10 П’ятниця

9-11

311

Правозна-вство

Приходько Т.П.

 

Хомин Г.Я.

17.10

Понеділок

7

8

9

10

11

202

208

306

Англійська мова

Грушевич О.В.

Гребеневич Л.В.

Мазур Л.І.

Луданик Н.В.

Клебанська А.В.

 

 

Клебанська А.В.

 

 

18.10

Вівторок

7,8

9,10,11

307

 

Біологія

Мухаммєд Е.Л.

 

Дорошенко Н.Д.

 

 

19.10 Середа

6

7

8

9

10

11

 

114

114а

117а

211

Французька мова

 

 

 

 

 

Грибова Н.М.

Мірошниченко С.А.

Терзудіс Н.В.,

Вітюк Ю.В.

Мірошниченко С.А.

Долгая О.П.,

Пігулік Т.В.,

 

20.10

Четвер

6-11

304

«