11 февраля

Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Лист-подяка.

Інститут високих технологій

  Київського національного університету

імені Тараса Шевченка

 

Шановна Світлана Анатоліївна !

 

Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка дуже вдячний Вам і колективу викладачів Вашої школи за високий рівень підготовки Вашого учня Соколової Богдани, яка є студенткою нашої кафедри супрамолекулярної хімії.

Інститут високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочав заочний тур Олімпіади для школярів 11-х класів та випускників минулих років з фізики , хімії , біології (завдання на сайті Інституту - https://goo.gl/5Mryd1 ).  З задоволенням запрошуємо випускників Вашої школи  до участі у заочному турі Олімпіади школярів з фізики, хімії та біології. Переможці цього туру Олімпіади будуть запрошені до участі в очному турі, який відбудеться у квітні 2018 року на базі нашого університету.

Згідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого Наказом МОН України (№ 1587) від 21 грудня 2016 року  , зареєстрованого в Міністерстві юстиції України(№ 16/29884 ) від 10 січня 2017 року та рішенням Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 4 грудня 2017 рокуhttps://goo.gl/3Jm6MR ), призери очного туру Олімпіади можуть отримати до 20 додаткових балів до результатів ЗНО з профільного предмету при вступі на відповідну освітню програму Інституту високих технологій.

Колеги! Звертаємось з проханням зробити оголошення школярам.

Якщо у школярів та вчителів будуть виникати питання до нас, то можна телефонувати: 0671407480, 0664785742.

 З повагою,

 д.б.н., проф. Давидовська Тамара Леонідівна

(відповідальний за роботу з абітурієнтами)

tamaradavidovska@yahoo.com