24 октября

Фотоконкурс «Ваше бачення культурної відмінності»

Пропонуємо всім охочим долучитися до спільного проекту, започаткованого ліцеєм імені Анни Київської, -фотоконкурсу «Ваше бачення культурної відмінності», який організовано в рамках Року французької мови в Україні.
Усім, хто бажає, потрібно до 05 листопада 2018 р. надіслати відповідну фотографію, зазначивши прізвище, ім’я, клас та школу учасника французькою мовою на електронну адресу: ir.rykun@gmail.com

УМОВИ КОНКУРСУ

Хто може брати участь?
Конкурс відкритий для всіх учнів середньої школи АДК та українських волонтерських шкіл, де викладається французька мова.

Кожен кандидат подає фотографію.

Як взяти участь?

Кандидат повинен зробити фотографію, яка демонструє своє бачення культурної різниці. Це може бути портрет, погляд на природу, міський пейзаж, натюрморт і т. д. Фотографія може бути кольоровою або чорно-білою і зроблена будь-яким пристроєм (камера, смартфон, планшет і т.д.).

Зарахування відбувається електронною поштою під час відправлення фотографії. Кожен кандидат може надіслати тільки 1 фотографію.

Усі фотографії приймаються до 5 листопада 2018 року.

Фотографії повинні бути в цифровому форматі. Всі зображення мають бути у якості мінімум не менш ніж 1000 пікселів і повинні бути в одному з таких форматів: JPEG, BMP, PNG, GIF або TIFF , Фотографії можна зробити за допомогою мобільного телефону за умови, що це гарантує мінімальну необхідну якість зображення.

Жодне друковане фото не приймається.

Всі заявники повинні мати можливість надавати зображення у високій роздільній здатності, тобто мінімальний розмір 3000 пікселів завширшки 300 dpi.

Критерії відбору

Фотографії судитимуть за їх оригінальністю, творчістю, якістю. Фотографія повинна відповідати даній темі - полікультурності.

Організатор залишає за собою право дискваліфікувати будь-яку участь, яка не відповідає наступним вимогам:

- Жодне фото не повинно мати зміст, який є образливим або неприйнятним з точки зору моралі і етики. Організатор залишає за собою право видаляти будь-яку фотографію, яка не відповідає цим вимогам;

- Жодне зображення не повинно мати зміст, який може спричинити або спонукати таку поведінку, яка вважатиметься кримінальним правопорушенням, породжує цивільну відповідальність або інше порушення будь-якого закону;

- Ніяке зображення не порушує авторські права, права на торговельну марку, права на контракт, інші права інтелектуальної власності третьої сторони чи юридичної особи, або порушення права будь-якої людини на конфіденційність чи права публікування:

Кандидат підтверджує, що кожна сфотографована особа дала свій дозвіл на цю дію. Якщо сфотографовані особи неповнолітні, погодження повинно надаватися обома батьками або законним представником.

Цифрові документи, які важко прочитати або неповні, вважаються недійсними, такими, що недопущенні до реєстрації.

Організатор залишає за собою право змінювати дати, зупиняти, переривати або продовжувати конкурс у будь-який час, якщо цього вимагають обставини.

Організатор не може бути відповідальним за одне або декілька цифрових документів кандидатів, які були надані з затриманням, були втрачені або взагалі неправильно направлені.

Кандидат погоджується, що будь-яке зображення, подане на конкурс, може бути використане в контексті просування конкурсу, включаючи, але не обмежуючись наступним: показ переможних фотографій на громадських виставках, демонстрація на веб-сайті та інших платформах в Інтернеті, в книзі, журналі тощо; показувати виграшні фотографії в будь-якому рекламному матеріалі конкурсу.

«