29 марта

Дорога шкільна родино! Нова реальність змінює наше життя, плани, зокрема й усього, що стосується школи…

Дорога шкільна родино!
Нова реальність змінює наше життя, плани, зокрема й усього, що стосується школи…
Завершуються весняні канікули, які всі ми зазвичай проводимо зовсім інакше.
Сьогодні найбільше бракує того, що здавалося буденним, а головне – ми сумуємо за живим спілкуванням один з одним, за школою, яка по-особливому гомонить навесні, у якій важлива не будівля, а люди: наші учні, педагоги, родини наших школярів, усі працівники, які забезпечують життя нашої школи.
Ми обов’язково всі зустрінемося в рідній двадцятці, але трохи згодом. А завтра, пам’ятаючи, що карантин – це не канікули, розпочинаємо IV чверть у нашій онлайн-школі TEAMS, у віртуальних класах.
Перед початком навчання ми завжди готуємося заздалегідь: наводимо лад у кабінетах, складаємо освітні програми, плани тощо. До початку ж IV чверті готувалися з огляду на нові виклики.
Вдячна кожному вчителю, усім учасникам нашої педагогічної команди, адже ви робите все можливе й неможливе: опановуєте технології дистанційного навчання в стислі строки, вирішуючи безліч технічних проблем, власним прикладом демонструючи, що навчатися новому треба завжди!
Дорогі діти, карантин мине, потрібно буде надолужувати програму. Упевнена, що ви мрієте про літній відпочинок, а не про навчання в спекотних класах. Отже, підтримайте нас та активно долучайтеся до навчання дистанційно, ставтеся до цього якомога відповідальніше та старанніше!
Шановні родини наших школярів! Розумію, що в кожного з вас, як і в педагогів, можуть бути проблеми з технічним доступом до системи, бо тепер усі працюють здебільшого дистанційно. Прошу вас зробити все, що у ваших силах у такій ситуації, щоб ми могли охопити освітнім супроводом дітей.
Також від усіх педагогів школи хочу висловити шану й підтримку всім татам і мамам, бабусям і дідусям наших учнів, які в непростих умовах забезпечують життя нашого міста. Особлива вдячність лікарям, медичним сестрам, санітаркам, усім працівникам медичного фронту. Дякуємо.
Залишаючись удома, ми захищаємо власне здоров’я та дбаємо про інших.
Залишаючись удома, не впадаймо у відчай, шукаймо нові можливості, підтримуймо один одного!
Життя та здоров’я кожної людини – це найвища цінність! Ретельно виконуймо всі рекомендації з безпеки, щоб запобігти поширенню вірусу. Хоча й на відстані, але ми разом!
З повагою та шаною до всіх та кожного.
Олена СІКОРА
«