31 марта

Щотижнева онлайн-зустріч з батьками

Доброго дня, шкільна громадо!
Сьогодні ми всі опинилися в абсолютно новій для нас ситуації – в ізоляції 24/7. Двадцятий день карантину ми працюємо, спілкуємося, вчимося, відпочиваємо та робимо спроби організувати наше дозвілля в одному й тому самому приміщенні, з одними й тими ж людьми. Незвично? Нелегко? Але дуже потрібно й важливо!
Як залишатися ресурсними та дружніми? Як зберегти мир зі своїми дітьми та допомогти їм у ситуації з новим для них дистанційним навчанням? Про це й не тільки говоритимемо на щотижневих онлайн-зустрічах з батьками щочетверга впродовж усього карантину.
Зустрічі відбуватимуться у форматі відеоконференції в програмі Zoom (до 40 хвилин). Попередня реєстрація - обов’язкова! Форми реєстрації будуть надсилатися через класних керівників відповідних класів, а запрошення (посилання) на відеоконференцію - вам на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації. Кількість учасників обмежена.
Перша зустріч відбудеться вже у цей четвер, 2 квітня 2020 року, для батьків учнів 5 та 6 класів рідного НВК №20. Реєстрація (форма нижче) доступна до 18 години середи, 1 квітня 2020 року.
До зустрічі!
Ваш шкільний психолог (smiley)

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=xgdILWuyp06rZ0cmGUZ5eofzASEQ_4pLu1Aryc67DupUQTRBSVlTMllaOEg5MVNORTZTUTBETEhQSy4u

«