13 апреля

Добридень, шкільна громадо! Чергова зустріч у нашій Батьківській карантинній школі буде присвячена не лише темі карантину, а і питанням профорієнтації.

Добридень, шкільна громадо!
Чергова зустріч у нашій Батьківській карантинній школі буде присвячена не лише темі карантину, а і питанням профорієнтації. Карантин обов’язково закінчиться і ми повернемося до нашого звичного життя. І, можливо, воно вже ніколи не буде таким, яким було до карантину. Хтось переглянув свої звички, хтось – харчування, інші – споживацькі традиції. Усі ми вийдемо з цієї ситуації іншими, сподіваюся, кращими і сильнішими. Що лишиться незмінним – це цінність здоров’я (психічного також), важливість теплих та дружніх стосунків у сім’ї та майбутній вибір професії дев’ятикласниками. Тож запрошую батьків наших любих дев’ятикласників на зустріч у форматі відеоконференції Zoom, де ми обговоримо з вами незмінне і найважливіше.
Зустріч відбудеться 16 квітня 2020 р. о 12:30 та о 18:00 (за вибором) у форматі відеоконференції Zoom (до 40 хвилин). Попередня реєстрація - обов’язкова! Кількість учасників обмежена. Форма реєстрації активна до 18 години середи, 15 квітня 2020 року. Запрошення (посилання) на відеоконференцію буде надіслане вам на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації.
До зустрічі!
Ваш шкільний психолог
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx…
«