12 мая

Шановні батьки! Цього тижня у Батьківській карантинній школі ми поговоримо про взаємовідносини сиблінгів – рідних братиків та сестричок, які ревнують, часом конфліктують і конкурують між собою за батьківську увагу.

Шановні батьки!
Цього тижня у Батьківській карантинній школі ми поговоримо про взаємовідносини сиблінгів – рідних братиків та сестричок, які ревнують, часом конфліктують і конкурують між собою за батьківську увагу.
Якщо не все, то дуже багато чого починається з дитинства, пам’ятаєте!? Тож як брати та сестри впливають на наше життя, та що робити батькам, і чого точно не можна робити, щоб допомогти дітям жити дружно? Поговоримо на вечірній зустрічі у середу, 13.05.20, о 18:00, та у ранковій – у четвер, 14.05.20, о 12:30 у Батьківській карантинній школі.
Зустріч відбудеться у форматі відеоконференції у програмі Zoom (до 40 хвилин). Попередня реєстрація та вибір часу зустрічі (12:30 чи 18:00) обов’язкова! Запрошення (посилання) на відеоконференцію буде надіслане вам на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації, напередодні (перевірте папку „спам”). Кількість учасників обмежена. Реєстрація доступна до 16 години середи, 13 травня 2020 року. До зустрічі!
Ваш шкільний психолог
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=xgdILWuyp06rZ0cmGUZ5eofzASEQ_4pLu1Aryc67DupUOEJJVllCSUlZR1A2WUxZUEdKWlFPUjUyUS4u
«