20 марта

З нагоди святкування Міжнародного Дня Франкофонії відбувся прийом у резиденції Його Високоповажності Посла Франції в Україні.

Прийом Посла

На цю зустріч були запрошені переможці конкурсів, присвячених тижню Франкофонії, серед учнівської, студентської молоді та викладачі шкіл та вузів, де викладають французьку мову поглиблено, найактивніших діячів Франкофонії в Києві. Від нашої школи були запрошені – директор школи, Ольга Данилівна Руденко та заступник директора з іноземних мов, Анна Петрівна Преснякова

Посол Франції в УкраїніАлен РЕМІ підкреслив, що цей тиждень став справжнім святом французької мови, яке подарувало людям можливість спілкуватися крізь кордони та океани, не лише зустрічатися, а й дiлитися своїми думками тією мовою, яка нас об’єднує – французькою.

Приємною несподіванкою було побачити випускників школи, які перемагали в попередні роки у різних франкомовних конкурсах та також були запрошені на прийом.

Для нас Дні Франкофонії є приводом відсвяткувати відданість не лише французькій мові та багатій франкомовній культурі, але й цінностям миру, демократії та прав людини.

 

 

 

 


«

Файли