11 февраля

Чисте почуття любові до України

Шкільну родину початкової школи об'єднує  світле, чисте почуття любові до України. Патріотичний  настрій ще більше спалахує під час інтелектуальних змагань  «Ігри патріотів», які підготувала та провела вчитель Шевель Лариса Петрівна. Краєзнавчий фестиваль, організатором якого була вихователь Бандура Ольга Василівна, залучив до себе всіх, хто «і в пісні, і в слові, і в стрічці різнокольоровій» бачить свою неньку – Україну.

Дійство проводиться  у шкільній «Світлиці» - музеї українського побуту, де зібрано багато експонатів з життя, праці, зайнятості наших предків, де діти можуть поглядом доторкнутися до бабусиної скрині, вишитого рушника чи сорочки.

Тут відбувається презентація стіннівок «Подорожуємо Україною». Діти в українському вбранні. Русяві, біляві голівки прикрашають віночки, у косах – стрічки. Зал веселить око розмаїттям барв,   та веселих дитячих усмішок. Представники від кожного класу розповідають, де, в яких місцях рідної країни побували, декламують вірші, співають пісні. Ніби квіти різнокольорові у «Світлиці» розцвіли». Учасники закликають  любити свій край з його минулим, теперішнім і майбутнім, любити своє рідне місто, серце України – Київ.

Валентина Вадимівна Біденко з учнями 4-в класу презентують  проект «Як тебе не любити, Києве мій». Перед глядачами постає стародавній і вічно молодий Київ від часів заснування і до наших днів. Кульмінацією дійства  стали цікаві дебати на тему "Якби я став мером...

«

Файли