24 августа

Україні – слава!

День Незалежності – найважливіше свято для будь-якої країни. А для українців воно особливе, адже є втіленням мрій і прагнень наших предків до свободи й гідності, перемогою багатьох поколінь борців за волю.
30 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну, бути господарями на власній землі, а наш прапор став символом свободи й незалежності, слави та відродження нашої держави.
Україна та український народ – це велика сила, яку неможливо здолати, а випробування тільки об’єднують та роблять нас сильнішими. Сьогоднішнє свято є великою радістю, яка, на жаль, затьмарена тривожними подіями, що не вщухають на Сході країни. Тому в цей славетний день висловлюємо щиру вдячність і низько вклоняємося тим, хто захищає цілісність і суверенітет нашої держави, хто сьогодні незламно стоїть в ім’я миру в Україні. Ми обов'язково все витримаємо й переможемо!
Нехай омріяне предками, відстояне в минулій і сьогоденній боротьбі головне свято держави принесе і в наш спільний український дім, і в кожну оселю щастя й добро, порозуміння та злагоду, любов і мир!
Незгасної нам всім віри у світле її майбутнє!
Слава українському народу! Слава всім, хто боронить незалежність, розвиває та плекає нашу прекрасну Батьківщину!
Україні – слава!
«