14 марта

14 березня 2016 року відбулася відеоконференція "Пам'ять і Історія засвідчують сьогодення", присвячена подіям Першої світової війни, спільно з коледжем Жан Ляказ міста Грізоль, Франція

14 березня 2016 року в спеціалізованій школі №20 загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови з першого класу Оболонського району м. Києва відбулася відеоконференція "Пам'ять і Історія засвідчують сьогодення", присвячена подіям Першої світової війни, спільно з коледжем Жан Ляказ міста Грізоль, Франція. У конференції взяли участь Посол Франції в Україні мадам Ізабель Дюмон, Аташе з питань співробітництва в галузі французької мови мадам Віржині Вільшанж, координатор PROFLE при Посольстві Франції в Україні мсьє Меді Шергі та Президент Міжнародної громадської організації "НАДІЯ" мадам Кароль Леклер з командою, а також викладачі і студенти НПУ ім.М.П.Драгоманова, викладачі та учні "Гуманітарного ліцею " КНУ ім. Т.Шевченка, представники Національної дитячої бібліотеки, викладачі та учні спеціалізованих шкіл 109, 216 м. Києва.

Посол Франції в Україні мадам Ізабель Дюмон висловила подяку і захоплення рівнем володіння французькою мовою, глибоким знанням історії учнями школи №20 та французького коледжу. Вона побажала успіху та запевнила у подальшій співпраці між Посольством Франції та школою № 20.

 

 

 

   

 


«