27 марта

З 20 по 26 березня делегація учнів НВК №20 приймала участь у Х Міжнародній конференції з питань радіологічного виховання дітей (м.Париж, Франція).

З 20 по 26 березня делегація учнів НВК №20 приймала участь у Х Міжнародній конференції з питань радіологічного виховання дітей (м.Париж, Франція). Форум зібрав представників із Франції, України, Білорусії, Молдови, Японії, Німеччини, Колумбії.

Тематика виступів була дуже різноманітною - від застосування радіологічних приладів у медицині до ситуації на постраждалих територіях України, Білорусії, Японії.

Учні нашої школи Донскова І., Ратушна Д., Гусак М., Іоффе А., на чолі з учителем французької мови Григоренко В.В. висвітлили тему "Новий саркофаг над Чорнобильською АЕС". Виступ викликав зацікавлення у слухачів.

Ця поїздка дала можливість не лише поділитися своїми знаннями в галузі радіології, а й збагатила кругозір наших учнів.

Організатори конференції надали можливість нашим учням залишитися після закінчення конференції ще на 4 дні у Парижі для ознайомлення з пам'ятками цього чудового міста. Наші учні відвідали Ейфелеву вежу, Тріумфальну арку, Єлисейські поля, Монмартр, тощо.

     

    

«