27 ноября

#ЧитайУкраїнське Будь патріотом – читай українське!

Нещодавно Український інститут книги запустив у мережі новий флешмоб #ЧитайУкраїнське. Його вигадали для того, щоб люди дізналися більше про книги українських авторів таперекладені українською, відкрили для себе нові імена у літературі.

Сьогодні учні 5 – Б класу (кл. керівник Приходько Т.П.) долучилися до флешмобу «Читай українське».Діти поділилися улюбленими книгами, розповіли, чому радять їх прочитати іншим. Серед уподобань дітей твори українських авторів - Всеволода Нестайка, Андрія Кокотюхи, Олександра Гавриша, британських дитячих письменників - Вайброу Іана, Роальда Даля.

Марта Сікотовська: «Сучасний письменник Андрій Кокотюха написав чимало пригодницьких детективів. Серед них, мій найулюбленіший, «Гімназист і Чорна Рука». Ця книга допомогла мені переконатись, що, навіть, якщо ти дитина, яка нічого не тямить у детективних справах, але маєш відважне, добре серце і кмітливий розум, можеш стати хорошим детективом.»

Олексій Дубина: «Я раджу прочитати твори Всеволода Нестайка «Одиниця з обманом», «Пригоди Грицька Половинки», бо автор пише про таких школярів, як ми з вами, про їх пригоди та витівки.»

 

«