5 июля

Мовний табір з поглибленим вивченням французької мови "ТАЗІМС" з денним перебуванням на базі НВК №20

 

Мовний табір  з поглибленим вивченням французької мови "ТАЗІМС" з денним перебуванням на базі НВК №20

 Одним із нестандартних підходів до забезпечення активного відпочинку і водночас якісного навчання мовам є створення літніх мовних пришкільних таборів. Літній мовний табір, який створено на базі НВК №20 має назву ТАЗІМС, що позначає Табір Активних Знавців Іноземних Мов та Спорту, де активно вивчають французьку та англійську мови, приділяють належну увагу фізичній культурі.

 

Цей табір покликано зацікавити учнів французькою та англійською мовами та сприяти розвитку практики мовлення, комунікативних навичок, здатності до співпраці.

У першій половині дня проводяться заняття з іноземних мов, які поєднують розумне співвідношення мовної практики та розважальних видів діяльності. А у другій половині – театралізовані вистави, конкурси, інтерактивні та інтелектуальні ігри («Презентація загонів», Флешмоб, «Шоу талантів», квест-гра «Пошук скарбів»).

Улюбленим і цікавим є діяльність волонтера – носія мови (М. Marin Boutemy), з яким діти полюбляють проводити час у іграх, підготовка до конкурсів. Поруч із ним у дітей підвищується мотивація щодо удосконалення іноземної мови. Підвищується рівень мовної та мовленнєвої компетенцій, долається мовний бар’єр.

 
 
 
 


«