10 декабря

НАЙМАСШТАБНІШИЙ В ЄВРОПІ Всесвітній День Гідності

Цього року наша школа долучилася до проведення НАЙМАСШТАБНІШОГО В ЄВРОПІ Всесвітнього Дня Гідності, заходи до якого проходили в символічний проміжок: із 21 листопада – Дня Гідності та Свободи – до 9 грудня – Міжнародного дня боротьби з корупцією.
Протягом цього періоду в кожному класі були проведені важливі уроки Гідності, спрямовані на формування правосвідомості учнів, на вчинення конкретних дій для підвищення почуття власної гідності й поваги до інших людей.
Учні 9-11 класів взяли участь в уроках-дискусіях, які включали компонент «Цінності в дії!» та розгляд принципів гідності.
Учні 1-8 класів розмірковували над тим, якою може бути гідність, опрацьовували колекцію метафоричних світлин, ділилися своїми історіями про гідність. Крім того, діти охоче писали собі листи в майбутнє, у яких планували, що їм варто зробити протягом наступного року для підвищення почуття власної гідності й поваги до інших людей.
Під час проведення заходів використовувалися відео про День Гідності, а також відеозвернення Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

Дякуємо організаторам такої масштабної акції та всім учасникам, педагогам й учням!

 

 

 

«