19 сентября

Спільні проекти з ліцеєм ім. Анни Київської

19 вересня ми зустрічали дорогих і поважних гостей - директора французького ліцею імені Анни Київської пані Дезі Оддон, викладачів французької мови і літератури та історії й географії, які нещодавно приїхали з Франції. Вони відвідали ігрову динамічну перерву французькою мовою для учнів 2-го класу, організовану вчителями Сильчук Марія Сергіївна, Дудник Наталія Олександрівна, а також відвідали урок-диспут, присвячений актуальній темі сьогодення «Булінг: як цьому протистояти?» (учитель - Мірошниченко Світлана Анатоліївна).
Учні обговорили, які саме дії можна вважати булінгом, причини цього явища та як йому протистояти. Надважливо розуміти, що не можна залишатися один на один зі своїми страхами, адже довкола багато людей, які підтримають і допоможуть. У розмові також брали активну участь і наші шановні гості.
Опісля було окреслено напрями співпраці між нашими освітніми закладами. Так, цьогоріч, крім уже традиційного спільного свята Франкофонії та написання диктанту, присвяченого цьому дню, учні зможуть взяти участь і в конкурсі дебатів французькою мовою, який організовує ліцей Анни Київської.
Планується подальша робота між викладачами й учнями наших освітніх закладів щодо опанування навичками ненасильницької комунікації. Не залишаться осторонь і учні початкової школи, а саме: цікавим буде участь у спільному проекті хорового співу та літературного читання казок французькою мовою.

Тож, цікавинок для учнів вистачить на весь навчальний рік. Тому очікуємо на плідну співпрацю, нові незабутні враження.«