1 февраля

Співпраця з фондом «Благополуччя дітей»

Для кожної дитини важлива особиста безпека, любляча родина, турботлива громада й успішна Україна. Громада школи поділяє такі цінності, тому, дізнавшись восени про проєкт українського фонду «Благополуччя дітей» https://childfund.org.ua/, адміністрація школи подала заявку на конкурс і виборола можливість долучитися. У грудні представники нашого закладу пройшли навчання.
Ми стартували в апробації навчального проєкту для учнів початкової школи, який на першому етапі сприяє формуванню в дітей особистої гідности, правил безпеки життя та громадянської позиції.
У січні 2020 р. вже відбулися перші заняття-пригоди в майстерні «Я» для 1-Б та 2-Г класів .
• У першому класі діти дізналися, як це - бути важливим, чому «Я» кожної людини важливе, як розпізнати свою унікальність та унікальність інших людей.
• У другому - діти досліджували своє «Я» та свій власний простір, училися відповідальному ставленню до власного простору.

Такі цікаві заняття-пригоди тривають, до них ще долучаться учні 3-В та 4-В класів. Як добре, що в такій справі беруть участь батьки, а вчителі демонструють свої акторські й творчі здібності.


«