29 мая

ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Люба шкільна родино!
Прийми щирі вітання зі СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, враження, думки й почуття! Для наймолодших наших учнів – це свято подолання першої сходинки на шляху пізнання. Для випускників же воно є ще й своєрідним порталом у доросле життя.
Цей навчальний рік для всіх: і учнів, і батьків, і вчителів – виявився також роком випробувань, набуття нових навичок дистанційного навчання. Ми вперше стикнулися з подібними труднощами, але, здається, достойно впоралися.
За це висловлюємо щиру подяку всім за сміливість, старанність, швидкість в опануванні нових навичок, за толерантність, уміння швидко пристосовуватися до нових обставин, батькам також за терпіння й допомогу дітям, учителям – за розуміння та працю в нових, незвичних умовах, за матеріали, які онлайн будуть доступні в кабінетах нашої тепер іще й віртуальної школи.
Але пам’ятаймо: попереду літні канікули!!! Бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Упевнені, що вам восени буде про що розповісти друзям і вчителям.
Що дійсно прикро, це те, що ми (і це теж уперше !) закінчуємо такий непростий період не в школі, без щирих і відкритих (не онлайн!) посмішок та обіймів, без побажань перед канікулами, без випускного вальсу…
І з особливим трепетом сьогодні звертаємося до наших випускників, для яких рік був надзвичайно важливим, вирішальним і відповідальним. Колись веселий дзвоник вас зустрічав на порозі в 1 клас, а сьогодні він лунає на знак прощання зі школою. Ці хвилини завжди наповнені яскравими спогадами й щемливим сумом від того, що йде в минуле щось важливе, дороге, рідне. Бажаю кожному з вас успішно пройти випробування, здобути омріяну професію, реалізувати всі свої життєві плани і задуми. Досягаючи значних результатів, не забувайте своїх шкільних друзів, наставників-учителів, упевнено та гордо представляйте Україну в європейській і світовій спільноті добрими справами та вагомими здобутками. І при цьому пам’ятайте: для вас у шкільних вікнах завжди горітиме світло.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я, успіхів та щасливих літніх канікул!
З незмінною повагою та шаною
Управлінська команда НВК №20


«