9 марта

Шевченківські дні 2019

Кожен великий народ має свої знакові постаті. Для нас, українців, – це Тарас Григорович Шевченко, творчість якого – не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, із чого черпають сили й надії.
Цього року 9 березня минуло 205 років від дня народження національного генія та пророка, духовного батька всього українства.
У переддень цієї дати учні нашої школи, батьки й викладачі приєдналися до флешмобу з метою засвідчення визнання та любові до творчості генія українського народу.
Класний колектив 3-В перетворив стіни на ілюстровані сторінки поезії генія.
За підтримки вчителя літератури Людмили Леонідівни та інформатики Олени Миколаївни дев’ятикласники виготовили буклети до Шевченківських днів.
У всіх середніх і старших класах Галина Ярославівна з учнями провела презентації життя й творчості митця, під час яких наші призери районного конкурсу виразного читання Скрипченко Владислав, Смогоринська Катерина, Сушков Юрій разом із Журавльовим Іллею виступили перед учнями - і їхні виступи стали родзинкою заходу.
А оскільки день народження Кобзаря відразу після свята жінок, які часто є музами митців, то було організовано стенд "Жінки й Шевченко".

Дякуємо всім, хто взяв активну участь у вшануванні пам'яті нашого ГЕНІЯ.


«