29 ноября

Олімпіади та конкурси

 Районний етап

Всеукраїнського конкурсу –захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН

8 клас

 Стрижак Альона Андріївна   І місце - Екологія (вчитель Мухаммед Е.Л.)


Савчук Катерина І місце  - французька мова (вчитель Мірошниченко С.А.)

9 клас

Кудякова Анна І місце  - французька мова (вчитель Долгая О.П.)


Районна олімпіада з екології

8 клас

Стрижак Альона  Андріївна   ІІ місце (вчитель Мухаммед Е.Л.)

 

Районна олімпіада з правознавства

10 клас

Голуб Марія Владиславівна   ІІІ місце (вчитель Приходько Т.П.) 

 

Районна олімпіада з зарубіжної літератури

7 клас

Толмач Марія Василівна   ІІІ місце (вчитель Шапарь Н.Ф.)

9 клас

Філіма Софія Денисівна   ІІІ місце (вчитель Шапарь Н.Ф.)

10 клас

Ізвощикова Анастасія Сергіївна І місце (вчитель Шапарь Н.Ф.)

11 клас

Сєргєва Поліна Андріївна ІІІ місце (вчитель Шапарь Н.Ф.)

 

Районна олімпіада з англійської мови

8 клас

Гетьман Мирослава Андріївна  ІІІ місце (вчитель Мазул Л.І.)

9 клас

Васильєва Софія Євгєніївна   ІІІ місце (вчитель Клебанська А.В.)

10 клас

Ізвощикова Анастасія Сергіївна  ІІ місце (вчитель Клебанська А.В.)

11 клас

Юдін Гліб Євгенович ІІІ місце (вчитель Клебанська А.В.)

 

Районна олімпіада з лінгвістики

11 клас

Фесенко Олександра Максимівна  І місце 

 

Районна олімпіада з фізики

7 клас

Мельник Карина Ярославівна  ІІІ місце (вчитель Рудницька О.О.)

 

Районна олімпіада з біології

11 клас

Савків Євгенія    ІІІ місце  (вчитель Мухаммед Е.Л.)

 

Районна олімпіада з трудового навчання (технічні види праці)

9 клас

Клименко В.    ІІІ місце    (вчитель Тимків М.І.)

10 клас

Литвин Михайло   ІІІ місце   (вчитель Тимків М.І.)

 

Районна олімпіада з комп’ютерної графіки

6 клас

Дьоміна Марія    ІІ місце    (вчитель Сирветник А.М.)

 

Районна олімпіада з історії

10 клас

Ізвощікова Анастасія Сергіївна ІІІ місце (вчитель Приходько Т.П.)

 

Районна олімпіада з математики

6 клас

Воробйов Євген Максимович ІІІ місце (вчитель Свирид Н.С.)

7 клас

Бєлов Дмитро Олександрович ІІІ місце (вчитель Пушкарчук Н.Ф.)

Довгошия Юлія Володимирівна ІІІ місце (вчитель Кравченко О.М.)

 

Районна олімпіада з образотворчого мистецтва

7 клас

Трохименко Анастасія Олегівна І місце (вчитель Шаповалова Н.Є.)

11 клас

Сидоренко Ксенія Юріївна І місце (вчитель Шаповалова Н.Є.)

 

Районна олімпіада з французької мови

8 клас

Рімарчук Олександра Едуардівна І місце (вчитель –Долгая О.П.)

Стрижак Альона Андріївна ІІІ місце (вчитель –Долгая О.П.)

Гетьман Мирослава Андріївна   ІІІ місце (вчитель –Долгая О.П.)

9 клас

Кудякова Анна Вадимівна   І місце (вчитель –Долгая О.П.)

Філіма Софія Денисівна        ІІІ місце (вчитель –Долгая О.П.)

10 клас

Ізвощікова Анастасія Сергіївна     І місце (вчитель Хіміч Н.В.)

Юрченко Тетяна Сергіївна   ІІІ місце (вчитель Єфремова С.Є.)

11 клас

Донскова Ірина Олегівна      І місце (вчитель Єфремова С.Є.)

Сергієва Поліна Андріївна   ІІ місце (вчитель Єфремова С.Є.)

Савків Євгенія Олександрівна    ІІІ місце (вчитель Хіміч Н.В.)

  

Районний етап

ХVIII Міжнародного  конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

4 клас - Козлова Аріна ІІІ місце (вчитель Видолоб Т.В.)

4 клас - Вдовиченко Діана ІІІ місце (вчитель Біденко В.В.)

5 клас - Динько Софія Миколаївна ІІІ місце (вчитель Темченко Л.Л.)

11 клас - Ратушна Дарина Олександрівна ІІІ місце  (вчитель Хомин Г.Я.)        

 

Мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

5 клас – Зубенко Анастасія Вікторівна – ІІІ місце

6 клас – Крепець Софія Олегівна – ІІ місце

6 клас – Нурмахамедова Любов Максимівна – ІІІ місце

 

Районна олімпіада з української мови

7 клас

Винник Катерина Володимирівна – ІІ місце (вчитель Москаленко О.В.

Площик Н.Г.)

10 клас

Ізвощікова Анастасія Сергіївна – ІІ місце (вчитель Хомин Г.Я.)

11 клас

Юркевич Марія Олександрівна – ІІІ місце (вчитель Москаленко О.В.

Хомин Г.Я.)

Коваленко Анастасія Юріївна - ІІІ місце (вчитель Москаленко О.В.

Хомин Г.Я.)

Ратушна Дарина Олексіївна - (вчитель Москаленко О.В.

Хомин Г.Я.)

 

Районна краєзнавча гра  «…По вулицях ходила…»,

в ході якої вивчалась тема «Історія Оболонського району у другій половині ХХ ст. Історичні місцевості Оболонського району».

За результатами виконання завдань команда учнів НВК №20 посіла   ІІ місце.

 

Першість учнівської молоді

Оболонського району м. Києва з велотуризму

Серед переможців:

Динько Софія, учениця 5 – Б класу, – ІІ місце (молодша вікова група)

Савків Євгенія, учениця 11 – А класу, - ІІІ місце (середня вікова група).

 

Учасниками змагання також були Галюга Богдан (5 місце) та Громовенко Павло (7 місце), їх перемоги попереду.

Файли