30 ноября

Правила вступу

 

Згідно з новим Законом "Про освіту" цього року у порядку прийому будуть зміни.

Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується  на інформаційному стенді НВК № 20. Зміст оголошення доводиться до відома громади через місцеві засоби масової  інформації та Інтернет (сайт школи).

Для проведення конкурсних випробувань учнів, які вступають до 2 – 11  класів, створюється предметна комісія з іноземної та української мов зі складу членів конкурсної комісії; її склад затверджується наказом директора НВК.

До участі в конкурсі допускаються діти на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім’я директора НВК № 20, табеля успішності (крім дітей, які вступають до 1-го класу), або свідоцтва про базову загальну середню освіту, якщо учень вступає до 10 класу.

Робота конкурсних комісій організовується відповідно до вимог високої педагогічної етики, створюється комфортна атмосфера для розкриття здібностей  дитини і виключаються будь-які фактори, що негативно впливають на психологічний стан дитини.

Конкурсний прийом учнів до 10-х класів проводиться у червні у формі випробування з французької мови, української мови, математики, крім учнів, що мають свідоцтво з відзнакою.

«

Файли